Ar vyras turi dėvėti papuošalus?

Ilgą laiką šiuolaikinėje visuomenėje buvo gajus mitas, kad vyrui pakanka būti gražesniam už beždžionę ir gražintis nereikia. Tačiau laikai keičiasi ir į madą ateina vis nauji dalykai. Be to, pažvelkime į istoriją – viduramžiais vyriški papuošalai buvo netgi labai paplitę. Ir ši mada grįžta.

Vyriški pakabukai
Dar prieš 15 metų vyrai ant kaklo nešiojo nebent stambią auksinę ar sidabrinę grandinėlę ir taip išreikšdavo savo vyriškumą. Tačiau dabar į madą ateina kur kas paprastesnio tipo papuošalai – įprastai paprasčiausia virvelė su amuletu, kuris gali būti pats įvairiausias – nuo kareiviškų žetonų iki vilko ilties. Pasirinkti turėtų kiekvienas vyras kas atitinka jo gyvenimo būdą.

Vyriškos apyrankės
Čia dar platesnis pasirinkimas. Vyriškos apyrankės būna pačių įvairiausių tipų – akmens karoliukų, metalinės, odinės, iš virvelių. Kiekvienas vyras apyrankę gali išsirinkti ne tik pagal savo gyvenimo būdą, bet ir pagal aprangos stilių. Prie solidžios aprangos labiau tinka metalinės arba odinės apyrankės. Prie laisvalaikio stiliaus – akmuo ir virvės.

Žiedai
Tai labiau jaunų vaikinų mada, tačiau šio papuošalo nevengia ir subrendę vyrai. Įprastai vyrai žiedai padabinami mylimųjų iniciatyva. Jos tokia dovana išreiškia savo prisirišimą. Ir nereikia galvoti, kad tai kokios nors piršlybos. Vyriškų žiedų būna įvairiausių tipų – nerūdijančio plieno, titano ir netgi medžio. Tad žiedas nebūtinai turi būti vestuvinis ir auksinis.

Parašykite komentarą