Kaip suplanuoti kelionę?

Visi mes mėgstame pailsėti ir atsipūsti po sunkių darbų. Geriausiai tai padaryti gali suplanuota kelionė, kuri leidžia pailsinti ir mintis, ir kūną. Suplanuoti atostogas nėra sunku. Dažniausiai pirmasis kartas reikalauja šiek tiek daugiau laiko, tačiau vėlesni einasi kaip per sviestą. O kad pirmas kartas nebūtų gąsdinantis pateikiame praktinius patarimus, kurie padės suplanuoti smagias bei pigias atostogas!

Kuo anksčiau pradėsite planuoti – tuo kokybiškesnę kelionę, kurioje bus apie viską pagalvotą, pavyks suplanuoti.

  • Pasirinkite kelionės tikslą. Kad ir kaip mėgstate keliauti ekspromtu – būtinai nuspręskite, koks yra Jūsų kelionės tikslas. Tokiu atveju bus paprasčiau susiplanuoti laiką, pinigus, o ir pati kelionė bus labiau apgalvota.
  • Susidėliokite prioritetus. Jeigu planuojate aplankyti daug vietų – būtinai susidėliokite prioritetus. Taip pat nuspręskite, ar Jums svarbiau kokybiškos atostogos, ar investicija.
  • Įvertinkite kelionės biudžetą. Tai padės kur kas paprasčiau susiplanuoti smulkmenas. Pavyzdžiui, mikroautobusu keliauti yra kur kas pigiau nei kad lėktuvu. Tiesa, reikalauja daugiau laiko, tad įvertinkite galimybes.
  • Apsiskaičiuokite laiką. Kuomet rašote sąrašą taip pat būtinai apsiskaičiuokite, kiek laiko Jums reikės įgyvendinant kiekvieną plano detalę.
  • Apgyvendinimas ir pomėgiai. Ieškodami vietos gyvenimui – rekomenduojame pasirinkti tokią, kurioje kartu teikiamos ir Jums tinkamos pramogos. Ar norite poilsinių ar aktyvių atostogų?
  • Išankstinė rezervacija visur ir visada. Būtinai rezervuokite ir apgyvendinimą, ir pramogas, ir transporto priemones. Tokiu atveju eigoje Jums neiškils problemų, kurios galėtų sugadinti atostogas. Jeigu būsite Lietuvoje, galbūt rezervacija ir ne tokia svarbi, tačiau keliaujant po užsienio šalis – būtina.
  • Laiko rezervas. Susiplanuokite atostogas taip, kad būtinai liktų ir laiko rezervas, kuris gali būti panaudojamas neplanuotiems dalykams.
  • Daiktų sąrašas. Sąrašas padės apgalvoti kiekvieną smulkmeną ir nieko nepamiršti. Pradėkite jį ruošti iš anksčiau ir po truputį pildykite.
  • Akimirkų fiksavimas. Galiausiai, kelionė privalo būti įamžinama. Tai leis Jums vėl ir vėl sugrįžti į nuostabias akimirkas.

Vietoj to, kad brangiai mokėtumėte už jau suplanuotą kelionę – geriau pasistenkite pats apgalvoti visas smulkmenas ir įgyvendinti smagios kelionės idėją. Viskas tikrai kur kas paprasčiau nei galėjote pagalvoti.

Parašykite komentarą