Kelionė autobusu į Lenkiją: pliusai ir minusai

Šiais laikais pasiekti kitas šalis – paprasta kaip du kartu. Ne tik kaimynines, tačiau ir esančias labai toli. Tiesa, jeigu į tas, kurios yra už 1 000 kilometrų mes keliaujame su lėktuvu, tai į kaimynines renkamės kitą transporto priemonę. Populiariausia – autobusai. Kelionės mikroautobusais išpopuliarėjo tuomet, kai maršrutai pasidarė labai dažni, o kaina – maža.

Šįkart norėtume pakalbėti apie kaimyninę Lenkiją. Kelionės į ją skirtingų bendrovių yra vykdomos bent jau kelis kartus į dieną. Dažniausiai siūloma keliauti į sostinę Varšuvą, nors kryptys kiek platesnės. Taigi, jeigu svarstote apie kelionę į Varšuvą autobusu – reikia įsidėmėti kelis dalykus, kuriuos pasakojame iš savo patirties.

  • Kelionė trunka apie 7 valandas. Kadangi Varšuva dažniausiai yra tik tarpinė stotelė – tos 7 valandos palyginus su visa kelione nedaug, tad nedaromi sustojimai, kurių metu galima pramankštinti kojas. Aišku, 7 valandos visiems atrodo skirtingai. Kol vieniems tai – juokas, tuo tarpu kiti pergyvena, kad jiems gali būti sunku išsėdėti tokį laiko tarpą vietoje. Taigi, jeigu esate vienas iš neramiųjų – būtinai įsidėkite kokios nors veiklos (knygos, žurnalai…).
  • Kelionė yra ne tokia trumpa kaip gali pasirodyti, tad rekomenduojame pasiimti ir pagalvę. Tuomet kelionė autobusu nebus tokia varginanti. Juolab išlipus iš autobuso neteks justi sulaužytų kaulų.
  • Kelionės metu dažniausiai nestojama prekybos vietose, tad jeigu esate vienas iš tų žmonių, kuriam reikia valgyti kas kelias valandas, tokiu atveju būtinai įsidėkite ko nors užkasti. Tiesa, vardan kitų ramybės – nesidėkite maisto produktų, kurie turi labai aštrų kvapą.
  • Specialiuose autobusuose galima rasti tualetus, tad kelionės metu neturėtų iškilti problemų. Visgi, šie tualetai nėra labai patrauklūs, tad rekomenduojame geri kuo mažiau skysčių, kad netektų dažnai reisuoti.
  • Patariame apsirengti kuo patogiau, kadangi išsėdėti su džinsais arba sijonu nebus labai malonu.
  • Kai kurios transporto linijos duoda ir pagalvytę, kad žmogui kelionė būtų patogesnė. Tiesa, ne visos, tad verta pasidomėti.

Kelionė į Lenkiją nėra labai ilga, tačiau jeigu apgalvosite smulkmenas – ji bus kur kas malonesnė.

Parašykite komentarą