Savaitgalis Varšuvoje: lankytinos vietos

Norint susipažinti su kitomis kultūromis bei maloniais žmonėmis nebūtina keliauti tūkstančių kilometrų. Visai šalia mūsų – kaimynystėje yra graži šalis Lenkija su nuostabia sostine Varšuva, kuri maloniai laukia turistų iš Lietuvos.

Nors Varšuva yra didelė, tad su ja susipažinti per savaitgalį nepavyks – visada galima apžiūrėti pačius svarbiausius centrus, kurie geriausiai reprezentuoja sostinės dvasią.

Koperniko mokslo centras

Tai viena labiausiai lankomų vietų Varšuvoje, kuri bene geriausiai reprezentuoja sostinę. Tiesa, kadangi ši vieta žinoma ir lankoma – rekomenduojame kuo anksčiau užsirezervuoti laiką, nuspręsti ką norite muziejuje aplankyti. Visas programas galite rasti internete. Svarbiausia, kad šis muziejus yra įdomus tiek vaikams, tiek suaugusiam, tad tai ne tik ekspozicija, tačiau ir edukacija bei pramoga.

Lenkijos žydų istorijos muziejus

Jeigu jus domina kokiais keliais žydai gyveno Lenkijoje – aplankyti šią vietą tikrai labai rekomenduojame. Daugeliui tai gali būti gana jautri tema, kadangi žydų gyvenimas istorijos peripetijose buvo gana skaudus. Visgi, technologijos padeda gal kiek nuobodžius faktus pateikti įdomiai, tad būtinai užsukite, domėkitės ir ŽINOKITE.

Marriott viešbutis

Ne kiekvieno kišenei tinka apsigyvenimas Marriott viešbutyje, kuris dažnai pavadinamas pačia prabangiausia sostinės vieta. Visgi, visada galima pasimėgauti jo malonumais užsukus į barą. Užkilus į 40 aukštą galėsite mėgautis kokteiliukais ir žvelgti į miesto panoramą. Iki 19 valandos kokteiliams dažnai siūlomos nuolaidos, tad pavyks “išsisukti” gana pigiai.

Senamiestis

Varšuvos senamiestis tikrai labai skoningas ir bene kaip kitų miestų senamiesčiai, taip ir šis išsiskiria vingiuotomis gatvelėmis, akiai patraukliais pastatais bei kitomis smulkmenomis, kurios suteikia jaukumo. Žiemos metu atsidaromas kalėdinis miestelis, kuris veikia beveik visą sezoną.

Karališkasis parkas

Paskutinis ATR karalius S. Poniatovskis buvo nuostabaus parko iniciatorius, kuriame galite maloniai pavalgyti ir praleisti laiką. Žinoma, pavasario, vasaros metu oras kur kas malonesnis, viskas žydi, tad ir apsilankymas kur kas patrauklesnis. Žiemos metu ne taip malonu vaikščioti po drėgną parką.

Savaitgalis Varšuvoje yra puikus būdas pabėgti nuo rytinos ir geriau susipažinti su kaimyne, kuria dalijamės bendra istorija ir net papročiais.

Parašykite komentarą